Location : Home > A > ASA2-37.030MHZ-L-T3
ASA2-37.030MHZ-L-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASA2-37.030MHZ-L-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASA2-37.030MHZ-L-T3 OSC XO 37.03MHZ HCMOS SMD 57119 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASA2-37.030MHZ-L-T3 OSC XO 37.03MHZ HCMOS SMD 41695 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASA2-37.030MHZ-L-T3 OSC XO 37.03MHZ HCMOS SMD 98970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASA2-37.030MHZ-L-T3 OSC XO 37.03MHZ HCMOS SMD 98970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-8375-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8375-310C Aries Electronics 157320 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8375-310C Aries Electronics 278890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-8375-310C IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESQT-127-02-F-D-700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0399910307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
803-87-034-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-034-30-480101 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-034-30-480101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-034-30-480101 Preci-Dip 298070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387298261 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC BRS 21 ASY EPV
432303-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432303-16-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0874381043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin