Location : Home > A > ASA-40.970MHZ-L-T
ASA-40.970MHZ-L-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASA-40.970MHZ-L-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASA-40.970MHZ-L-T OSC XO 40.97MHZ HCMOS SMD 32335 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASA-40.970MHZ-L-T OSC XO 40.97MHZ HCMOS SMD 97990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASA-40.970MHZ-L-T OSC XO 40.97MHZ HCMOS SMD 97990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NDD01N60-1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 1.5A IPAK
NDD01N60-1G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NDD01N60-1G NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NDD01N60-1G ON 80000 13~17+ Standard HCI
RG 10AV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL
RG 10AV1 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RG 10AV1 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATTAL2BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated Blue 12-24 AWG
ATTAL2BU Amphenol PCD 147540 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATTAL2BU Amphenol PCD 289110 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1707586 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1707586 Phoenix Contact 157840 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1707586 Phoenix Contact 288450 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020007-H051A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020007-H051A01LF Amphenol FCI 147880 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020007-H051A01LF Amphenol FCI 289130 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020007-H051A01LF IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
17-210161 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Panel Mount, Bulkhead - Front or Rear Side Nut
17-210161 Conec 156990 2016+ CONN RCPT USB TYPE A 2.0 PNL MT Unitronix Electronics Limited
5431592 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431592 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431592 Phoenix Contact 147040 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431592 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1912362 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912362 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1912362 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395011016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
2970714 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 48 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male - DIN 41612 Type F 12-24 AWG
2970714 Phoenix Contact 147570 2016+ VARIOFACE MODULE 48POS Unitronix Electronics Limited
2970714 Phoenix Contact 287470 2016+ VARIOFACE MODULE 48POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com