Location : Home > A > AS4C8M16S-6BIN
AS4C8M16S-6BIN
Share on FacebookShare on Facebook
AS4C8M16S-6BIN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AS4C8M16S-6BIN 13+ 348 ALLIANCEMEMORYINC 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
AS4C8M16S-6BIN 5042 ALLIANCE Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0036CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0036CDI8 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0036CDI8 IDT 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
E5ER-CT3DW-FLK AC/DC24 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5ER-CT3DW-FLK AC/DC24 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8N3SV75FC-0116CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 70.656MHz 6-CLCC
8N3QV01LG-0002CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 1228.8MHz, 983.04MHz, 614.14MHz, 491.52MHz 10-CLCC
8N3QV01LG-0002CDI IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDC2586PAH Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC 3.3V PLL CLK-DRVR 52-TQFP
CDC2586PAH Electronics 25591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CDC2586PAH IDT, Integrated Device Technol 5000 2016+ IC 3.3V PLL CLK-DRVR 52-TQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDC2586PAH TI 11500 14-15+ TQFP52 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATTINY45-20MU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 20-QFN (4x4)
ATTINY45-20MU ATMEL 5600 2011+ Shunxin Electronics Te...
ATTINY45-20MU Atmel 6000 10+ STASTAR CO., LIMITED
ATTINY45-20MU Atmel 56501 12+ 20-WFQFN Exposed Pad SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EPF10K130EBC600-1 BGA 8500 2016 ALTERA FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF10K130EBC600-1 ROHSPb 298500 12+ ALTERA IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPF10K130EBC600-1 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX1093ACEG Maxim 3600 10+
MAX1093ACEG Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.
MAX1093ACEG Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATSAMS70N21A-AN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M7 SAM S70 Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 2MB (2M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
ATSAMS70N21A-AN Microch 55272 20+PB 100-LQF FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ATSAMS70N21A-AN MICROCHIP 19999 2022+ LQFP-100 Nego IC Co.Doris@negoic.com
89HPES24T3G2ZBAL 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
89HPES24T3G2ZBAL 645978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
89HPES24T3G2ZBAL 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
89HPES24T3G2ZBAL 96459 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
GS2984-INTE3 Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC CABLE EQUALIZER SMPTE 16QFN
GS2984-INTE3 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GS2984-INTE3 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AT25XE021A-SSHN-B Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 2MBIT 8SOIC
AT25XE021A-SSHN-B ADESTO 20000 15+ SOP8 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
61200823021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG
61200823021 WE 12000 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
61200823021 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
61200823021 Wurth Electronics Inc 278510 2016+ CONN HEAD 8 POS 2.54 LEVER W/SR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLW-104-05-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TLW-104-05-G-S ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TLW-104-05-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TLW-104-05-G-S STOCK 172450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
890-18-020-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-18-020-20-002101 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-020-20-002101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-18-020-20-002101 Preci-Dip 277390 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022122161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold