Location : Home > A > AS1324-BTTT-12
AS1324-BTTT-12
Share on FacebookShare on Facebook
AS1324-BTTT-12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AS1324-BTTT-12 SOT23-5 50000 AUSTRIAMI 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
AS1324-BTTT-12 SOT23-5 10077 AUSTRIAMI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.
AS1324-BTTT-12 1.5MHz, 600mA, DC/DC Step-Down Regulator 10000 AMSCO 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
AS1324-BTTT-12 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 87850 ams 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AS1324-BTTT-12 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 87850 ams 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AS1324-BTTT-12 2013+ 68955 ams 2013+ RoHS,Good Quality Ameyic Electronics Limited
AS1324-BTTT-12 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 87850 ams 1525+ Global & Immediately RONXIM ELECTRONICS LIMITED
AS1324-BTTT-12 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 87850 ams 1525+ Special offers,Reliable qualit Ronxim Components Ltd.
AS1324-BTTT-12 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 57599 ams 15+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AS1324-BTTT-12 SOT23-5 990000 S/N 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AS1324-BTTT-12 IC BUCK SYNC 1.2V 0.6A TSOT23-5 5000 Linear Technology 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AS1324-BTTT-12 1.5MHz, 600mA, DC/DC Step-Down Regulator 10000 AMSCO 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com