Location : Home > A > AR215F223K4R
AR215F223K4R
Share on FacebookShare on Facebook
AR215F223K4R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR215F223K4R CAP CER 22000PF 50V X8R 10 RAD 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AR215F223K4R CAP CER 0.022UF 50V 10 RADIAL 1552400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AR215F223K4R CAP CER 0.022UF 50V 10 RADIAL 892400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AR215F223K4R CAP CER 22000PF 50V X8R 10 RAD 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AR215F223K4R CAP CER 0.022UF 50V 10 RADIAL 48010 AVX 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor