Location : Home > A > AR201A102K4R
AR201A102K4R
Share on FacebookShare on Facebook
AR201A102K4R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR201A102K4R CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 1347500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AR201A102K4R CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 704300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AR201A102K4R CAP CER 1000PF 100V 10 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
AR201A102K4R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd