Location : Home > A > AR155A151K4R
AR155A151K4R
Share on FacebookShare on Facebook
AR155A151K4R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR155A151K4R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 150pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AR155A151K4R CAP CER 150PF 50V 10 RADIAL 985500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AR155A151K4R CAP CER 150PF 50V 10 RADIAL 1504500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AR155A151K4R CAP CER 150PF 50V 10 RADIAL 1504500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AR155A151K4R CAP CER 150PF 50V 10 RADIAL 985500 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.