Location : Home > A > AR10KL.25
AR10KL.25
Share on FacebookShare on Facebook
AR10KL.25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AR10KL.25 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AR10KL.25 x 933158 TTELECTRON 2022+ IN STOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AR10KL.25 New&Original 85000 TTELECTRON 2019 stockontime IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V24C24H150BS3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
D25K7K5 Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 7.5K OHM 25W
252A154A50TB Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 150K OHM W/SWITCH
252A154A50TB IC 56510 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
252A154A50TB RoHS 4820 11+ original new 8STAR-IC
SM31A504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment
SM31A504 Copal 12000 12+ TRIMMER 500K OHM 0.125W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM31A504 Copal 34560 12+ TRIMMER 500K OHM 0.125W SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
SM31A504 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5F-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W
VI-J5F-MW-S IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5F-MW-S NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5M-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W