Location : Home > A > AQ147M240MAJME
AQ147M240MAJME
Share on FacebookShare on Facebook
AQ147M240MAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ147M240MAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ147 24pF 500volts C0G 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AQ147M240MAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ147 24pF 500volts C0G 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AQ147M240MAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ147 24pF 500volts C0G 2 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
AQ147M240MAJME CAP CER 24PF 500V 20 1111 691300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AQ147M240MAJME 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
AQ147M240MAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ147 24pF 500volts C0G 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com