Location : Home > A > AQ12EM7R5BAJME
AQ12EM7R5BAJME
Share on FacebookShare on Facebook
AQ12EM7R5BAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ12EM7R5BAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 7.5pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AQ12EM7R5BAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 7.5pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
AQ12EM7R5BAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 7.5pF 150volts C0G + 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YGM1 C545 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 250 Ohm Radial
YGM1 C545 497856 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
YGM1 C545 Cantherm 800,000 15+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 145C Power Agency Co.,Ltd
YGM1 C545 Cantherm 800,000 15+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 145C Topic Electronics Co.,Ltd
YGM1 C545 Cantherm 800,000 2015+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 145C enkaite Electronics Co., Ltd