Location : Home > A > AQ12EM620KAJRE
AQ12EM620KAJRE
Share on FacebookShare on Facebook
AQ12EM620KAJRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ12EM620KAJRE CAP CER 62PF 150V 10 0606 1327100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AQ12EM620KAJRE CAP CER 62PF 150V 10 0606 595600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AQ12EM620KAJRE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 62pF 150volts C0G 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
AQ12EM620KAJRE CAP CER 62PF 150V 10 0606 700800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AQ12EM620KAJRE CAP CER 62PF 150V 10 0606 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited