Location : Home > A > AQ12EM101KAJRE
AQ12EM101KAJRE
Share on FacebookShare on Facebook
AQ12EM101KAJRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AQ12EM101KAJRE CAP CER 100PF 150V 10 0606 701000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AQ12EM101KAJRE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
AQ12EM101KAJRE Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 10 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com