Location : Home > A > APTD3216PBC/A
APTD3216PBC/A
Share on FacebookShare on Facebook
APTD3216PBC/A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APTD3216PBC/A standard package with RoHS 45610 APT 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
APTD3216PBC/A ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
APTD3216PBC/A 3.2x1.6mm SMD CHIP LED LAMP 10000 KINGBRIGHT 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMT-110-01-S-SH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
MMT-110-01-S-SH 39576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
MMT-110-01-S-SH IC 36120 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MMT-110-01-S-SH N/A 66250 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
NCP303LSN22T1G original 39516 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
NCP303LSN22T1G Semiconductor 21105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
NCP303LSN22T1G STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LT8709IFE#PBF 1040 Sing Sun Electronic Limited
MIRN-15FG Optical Inspection Equipment Accessories MINISAFE MIRROR PACKAGE 15
MIRN-15FG IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MIRN-15FG NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LDS-AA182RI Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 6.6V 10mA 2.205" H x 1.496" W x 0.433" D (56.00mm x 38.00mm x 11.00mm) 10-DIP (1.890", 48.00mm)
LDS-AA182RI IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LDS-AA182RI NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS2514L-1Y-V-F3-A IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS2514L-1Y-V-F3-A NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LTST-E670SL Optoelectronics LED Indication - Discrete Yellow 592nm LED Indication - Discrete 2.1V 4-PLCC
LTST-E670SL 39406 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LTST-E670SL ELECTRONIC 26161 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LTST-E670SL IC 39202 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
LTST-E670SL NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLX6A-FKB-CK1P1G1BB7R3R3 Optoelectronics LED Indication - Discrete Red, Green, Blue (RGB) 622nm Red, 530nm Green, 470nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue 6-SMD, J-Lead
CLX6A-FKB-CK1P1G1BB7R3R3 Cree 500 2013+ LED Protec Engineering (S) Pte Ltd
CLX6A-FKB-CK1P1G1BB7R3R3 CREE 84000 NEW+ SMD Data Biz Advance Int¡¯l Co., Ltd.
CLX6A-FKB-CK1P1G1BB7R3R3 CREE 84103 NEW+ SMD DIGSAN SEMICONDUCTORS CORP.
CLX6A-FKB-CK1P1G1BB7R3R3 Cree Inc 7260 12+ x SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM1210BC-UR/UG Optoelectronics LED Indication - Discrete Green, Red 574nm Green, 631nm Red LED Indication - Discrete 2.1V Green, 2.1V Red 1210 (3225 Metric)
SM1210BC-UR/UG IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM1210BC-UR/UG NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CP13073_IRENE-IR-25 Optoelectronics Optics - Lenses ASSEMBLY ROUND 1 POS 21.6MM D 14
CP13073_IRENE-IR-25 IC 38080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0212937804 Optoelectronics Optics - Lenses LIGHT SHIELD PANEL IND
RL1-110 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs All Rectangular LEDs LED Standoff White Nylon 0.110" (2.79mm)
RL1-110 Bivar Inc 18000 n/a LED MT VERT Hongkong Inductors Limited
RL1-110 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RL1-110 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2194AX4-28V Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator White 28V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
2194AX4-28V IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2194AX4-28V VisualComm 18000 2017+ LAMPNEONINCANDWHITEPNLMNT K.D.H. Group (Asia) Limited
SPMWHT541MD5WATMS2 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting LM561B White, Neutral 4000K 2.95V 65mA 120¡ã 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
SPMWHT541MD5WATMS2 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPMWHT541MD5WATMS2 Samsung 775000 2013+ WLParts Electronics ltd
SPMWHT541MD5WATMS2 Samsung LED 10000 2013+ LED QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED
VI-B3D-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VI-B3D-MV-S IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3D-MV-S NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNN-MW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W