Location : Home > A > APT40DR160HJ
APT40DR160HJ
Share on FacebookShare on Facebook
APT40DR160HJ distributors
6102006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 12-24 AWG
6102006 40214 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
6102006 Distributor 183070 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
7-147105-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
7-147105-0 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-147105-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 40 MODIV VRT DR SFMNT 30AU TPC Global Service Co.Ltd.
911854 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through
911854 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
911854 Weidmuller 147210 2016+ AKZ 4 1 POLE CU PA BG Unitronix Electronics Limited
911854 Weidmuller 287930 2016+ AKZ 4 1 POLE CU PA BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
114-93-420-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
0387209126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
803-83-076-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1637250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637250000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637250000 Weidmuller 298110 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-SS-012-30-024101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-012-30-024101 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-012-30-024101 Preci-Dip 147680 2016+ CONN SPRING LOAD 12POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-012-30-024101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN SPRING LOAD 12POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-83-113-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-113-41-026101 Preci-Dip 157220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
DF13C-10P-1.25V(20) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin
3041833 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3041833 Phoenix Contact 157249 2015+ SPV 2 5/13 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3041833 Phoenix Contact 231830 1538+ SPV 2 5/13 Alphatek Technology Limited
3041833 Phoenix Contact 297410 2016+ SPV 2 5/13 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
928343-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)