Location : Home > A > APT35GT120JU2
APT35GT120JU2
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for APT35GT120JU2 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
APT35GT120JU2 MICROSEMI Standa.. 8 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
APT35GT120JU2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APT35GT120JU2 IGBT 1200V 35A 260W SOT-227 2850 Microsemi 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
APT35GT120JU2 IGBT 1200V 35A 260W SOT-227 2150 Microsemi NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.