Location : Home > A > APT30DQ100BCTG
APT30DQ100BCTG
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for APT30DQ100BCTG distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
APT30DQ100BCTG 12+ APT IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
APT30DQ100BCTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APT30DQ100BCTG DIODE ULT FAST 30A 1000V TO-247 703200 Microsemi 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
APT30DQ100BCTG standard package with RoHS 45490 APT 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
APT30DQ100BCTG TO-247[B] 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
APT30DQ100BCTG TO-247[B] 20000 APT(MICROS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APT30DQ100BCTG ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
APT30DQ100BCTG TO-247 16666 APT 2022+ IN STOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
APT30DQ100BCTG TO-247[B] 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 16POS GOLD
16-0508-31 Aries Electronics 157240 2016+ CONN SOCKET SIP 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-0508-31 Aries Electronics 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-0508-31 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM-108-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
SSM-108-L-SV 39525 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SSM-108-L-SV ELECTRONIC 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSM-108-L-SV IC 36502 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SSM-108-L-SV STOCK 43140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1814642-0 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS TIN
1-1814642-0 TE Connectivity AMP Connectors 287310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1814642-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1814642-0 Tyco Electronics 8000 2012+ DIP IC SKT 10 OF SN/SN 0.3 PITCH EKT Electronics Co., Ltd
813-22-012-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-012-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-012-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-012-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .276 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-012-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
956210-2020-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956210-2020-AR-PT 3M 297790 2016+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956210-2020-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD EKT Electronics Co., Ltd
956210-2020-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
956210-2020-AR-PT IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-284065-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
3-284065-3 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3-284065-3 TE Connectivity AMP Connectors 297530 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430501-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430501-20-0 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-70-032-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-032-10-003101 Preci-Dip 146970 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-032-10-003101 Preci-Dip 288470 2016+ CONN HDR 32POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com