Location : Home > A > APSF160ELL271MH08S
APSF160ELL271MH08S
Share on FacebookShare on Facebook
APSF160ELL271MH08S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APSF160ELL271MH08S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16Volts 270uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
APSF160ELL271MH08S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16Volts 270uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
APSF160ELL271MH08S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16Volts 270uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
APSF160ELL271MH08S DIP 96800 NIPPON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
APSF160ELL271MH08S DIP-2 1874400 NIPPONCHEM 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APSF160ELL271MH08S DIP-2 10000 NIPPONCHEM 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
APSF160ELL271MH08S 7000 NipponChem 20+PB Pb-Free FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210490947 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .076M 25POS