Location : Home > A > APS18SH1256G-7TM
APS18SH1256G-7TM
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-V3-041-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-V3-041-20-001101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-V3-041-20-001101 Preci-Dip 157480 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-V3-041-20-001101 Preci-Dip 288550 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-80-151-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 51 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-151-00-004101 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-151-00-004101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN HDR 51POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-151-00-004101 Preci-Dip 287990 2016+ CONN HDR 51POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-10-108-10-009000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-108-10-009000 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-108-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147650 2016+ CONN HEADER 8POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-10-108-10-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297890 2016+ CONN HEADER 8POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015801181 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold