Location : Home > A > APS01000
APS01000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146285-0-33 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146285-0-33 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146285-0-33 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 33POS STR EKT Electronics Co., Ltd
9-146285-0-33 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 33POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd