Location : Home > A > APS-2R5ELL152MJC5S
APS-2R5ELL152MJC5S
Share on FacebookShare on Facebook
APS-2R5ELL152MJC5S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APS-2R5ELL152MJC5S Aluminum Organic Polymer Capacitors 2.5volts 1500uF 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
APS-2R5ELL152MJC5S Aluminum Organic Polymer Capacitors 2.5volts 1500uF 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
APS-2R5ELL152MJC5S CAP ALUM 1500UF 2.5V 20 RADIAL 19140 United Chemi-Con 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor