Location : Home > A > APM2T42P100128GAN-GTM1
APM2T42P100128GAN-GTM1
G125-MS10605L0R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
G125-MS10605L0R Harwin Inc. 156950 2016+ 1.25MM M HSG 6POS SMT Unitronix Electronics Limited
G125-MS10605L0R IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G125-MS10605L0R NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0440680033 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin