Location : Home > A > APM2T42P100064GAN-7TMW
APM2T42P100064GAN-7TMW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0462071224 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin