Location : Home > A > APM2T42P100016GAN-GTM1W
APM2T42P100016GAN-GTM1W
5-641213-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-641213-4 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-641213-4 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641213-4 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ CONN HEADER VERT 24POS .100 30AU Unitronix Electronics Limited
5-641213-4 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ CONN HEADER VERT 24POS .100 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com