Location : Home > A > APHHS1005ZGCK
APHHS1005ZGCK
Share on FacebookShare on Facebook
APHHS1005ZGCK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APHHS1005ZGCK SMDLED 8250 KINGBRIGHT NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
APHHS1005ZGCK LEDGREEN525NM1X0.5MMSMD 22000 Kingbright 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
APHHS1005ZGCK 94560 Kingbright 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APHHS1005ZGCK LED 10000 KINGBRIGHT 2022+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09195346904 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
9-146305-0-07 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-146305-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-146305-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146305-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-146305-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.