Location : Home > A > APG1005SEC/E-T
APG1005SEC/E-T
Share on FacebookShare on Facebook
APG1005SEC/E-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
APG1005SEC/E-T HyperRed1x0.5mm 50000 KINGBRIGHT 15+ Excellent Electronics Components Inc
APG1005SEC/E-T SMDLED 18250 NEW+ STOCK Asia Military Components Trading Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-103323-0-33 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103323-0-33 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-103323-0-33 TE Connectivity AMP Connectors 147260 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 33POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103323-0-33 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 33POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-103323-0-33 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 33POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd