Location : Home > A > AP2202K-2.6TRE1
AP2202K-2.6TRE1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2202K-2.6TRE1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2202K-2.6TRE1 ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AP2202K-2.6TRE1 IC REG LDO 2.6V 0.15A 41605 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2202K-2.6TRE1 IC REG LDO 2.6V 0.15A 39374 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2202K-2.6TRE1 IC REG LDO 2.6V 0.15A 57029 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2202K-2.6TRE1 IC REG LDO 2.6V 0.15A 88310 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
65496-096LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
65496-096LF Amphenol FCI 147610 2016+ QKE HDR Unitronix Electronics Limited
65496-096LF Amphenol FCI 298990 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-104910-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-104910-3 TE Connectivity AMP Connectors 147410 2016+ CONN HEADER 14POS STR T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
1-104910-3 TE Connectivity AMP Connectors 288070 2016+ CONN HEADER 14POS STR T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com