Location : Home > A > AP2139AK-1.5TRG1
AP2139AK-1.5TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2139AK-1.5TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2139AK-1.5TRG1 ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AP2139AK-1.5TRG1 IC REG LDO 1.5V 0.25A 42085 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2139AK-1.5TRG1 IC REG LDO 1.5V 0.25A 39854 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2139AK-1.5TRG1 IC REG LDO 1.5V 0.25A 57509 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2139AK-1.5TRG1 IC REG LDO 1.5V 0.25A 89070 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AP2139AK-1.5TRG1 IC REG LDO 1.5V 0.25A 89070 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
147115-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold