Location : Home > A > AP2125K-2.8TRE1
AP2125K-2.8TRE1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for AP2125K-2.8TRE1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
AP2125K-2.8TRE1 BCD SOT23-.. 33500 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
AP2125K-2.8TRE1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2125K-2.8TRE1 ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AP2125K-2.8TRE1 SOT23-5 15000 BCD 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AP2125K-2.8TRE1 SOT-23-5 19000 BCD 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AP2125K-2.8TRE1 2200 BCD 14+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
AP2125K-2.8TRE1 IC REG LDO 2.8V 0.3A 41685 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2125K-2.8TRE1 IC REG LDO 2.8V 0.3A 39454 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2125K-2.8TRE1 SOT23-5 13285 BCD 2016+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AP2125K-2.8TRE1 IC REG LDO 2.8V 0.3A 57109 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-641212-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-641212-1 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-641212-1 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-641212-1 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ CONN HEADER 21POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
5-641212-1 TE Connectivity AMP Connectors 288730 2016+ CONN HEADER 21POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0905722261 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641207-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641207-2 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-641207-2 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641207-2 TE Connectivity AMP Connectors 147650 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641207-2 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com