Location : Home > A > AP2115R5A-2.5TRG1
AP2115R5A-2.5TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2115R5A-2.5TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2115R5A-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 87950 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AP2115R5A-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 39294 Diodes Incorporated 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AP2115R5A-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 41525 Diodes Incorporated 1516+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AP2115R5A-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 41525 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1761605-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-1761605-4 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3-1761605-4 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1761605-4 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ CONN HEADER LOPRO R/A 44POS 30AU Unitronix Electronics Limited
3-1761605-4 TE Connectivity AMP Connectors 287970 2016+ CONN HEADER LOPRO R/A 44POS 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-80-034-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
850-80-034-20-001101 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-034-20-001101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN HDR 34POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-80-034-20-001101 Preci-Dip 297290 2016+ CONN HDR 34POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com