Location : Home > A > AP2115R5-2.5TRG1
AP2115R5-2.5TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2115R5-2.5TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2115R5-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 41815 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2115R5-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 39584 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2115R5-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 57239 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2115R5-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 88730 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AP2115R5-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 1A 88730 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-10-042-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-042-30-001101 Preci-Dip 157620 2016+ CONN HDR 42POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-042-30-001101 Preci-Dip 288910 2016+ CONN HDR 42POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-140-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
350-10-140-01-899101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-140-01-899101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-80-046-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
830-80-046-40-001101 Preci-Dip 147820 2016+ CONN HDR 46POS 2MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
830-80-046-40-001101 Preci-Dip 298010 2016+ CONN HDR 46POS 2MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com