Location : Home > A > AP2114S-1.2TRG1
AP2114S-1.2TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2114S-1.2TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2114S-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 1A 88870 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AP2114S-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 1A 88870 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AP2114S-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 1A 39754 Diodes Incorporated 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AP2114S-1.2TRG1 IC REG LDO 1.2V 1A 41985 Diodes Incorporated 1516+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0702800786 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold