Location : Home > A > AP2111MP-2.5TRG1
AP2111MP-2.5TRG1
Share on FacebookShare on Facebook
AP2111MP-2.5TRG1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP2111MP-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 0.6A 42225 Diodes Incorporated 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
AP2111MP-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 0.6A 39994 Diodes Incorporated NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP2111MP-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 0.6A 57649 Diodes Incorporated 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AP2111MP-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 0.6A 87290 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AP2111MP-2.5TRG1 IC REG LDO 2.5V 0.6A 87290 Diodes Incorporated 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-80-040-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-040-30-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-040-30-001101 Preci-Dip 157110 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-040-30-001101 Preci-Dip 288890 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com