Location : Home > A > AP205C106KQZ2A
AP205C106KQZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
AP205C106KQZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP205C106KQZ2A CAP CER 10UF 50V 10 X7R 2220 902000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AP205C106KQZ2A CAP CER 10UF 50V 10 X7R 2220 796800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AP205C106KQZ2A CAP CER 10UF 50V 10 X7R 2220 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
AP205C106KQZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
AP205C106KQZ2A CAP CER 10UF 50V 10 X7R 2220 1452000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com