Location : Home > A > AP1154ADL18
AP1154ADL18
Share on FacebookShare on Facebook
AP1154ADL18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AP1154ADL18 IC REG LINEAR 1.8V 1A 8HSOP 45120 AKM Semico 2022 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AP1154ADL18 8-HSOP 357 AKMSemicon 20+PB Pb-Free IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-053-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 53 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-053-20-001101 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-053-20-001101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-053-20-001101 Preci-Dip 287470 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com