Location : Home > A > AOTF10T60
AOTF10T60
Share on FacebookShare on Facebook
AOTF10T60 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AOTF10T60 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
AOTF10T60 2500 Öêʽ»áÉçeParts Electronics
AOTF10T60 TO-220F 100000 AO/??? 2021 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AOTF10T60 TO-220F 16666 AOS 2022+ IN STOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AOTF10T60 TO-220F 368060 AOS 20+PB Pb-Free FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AOTF10T60 TO-220F 357000 AO/??? 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ5259B BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 250MW SOD323
CZRF52C36-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 200MW 1005
CZRF52C36-HF Comchip Technology 157229 15+ DIODE ZENER 36V 200MW 1005 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CZRF52C36-HF Comchip Technology 887400 1525+ DIODE ZENER 36V 200MW 1005 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CZRF52C36-HF IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRF52C36-HF NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI7476DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 15A PPAK SO-8
SI7476DP-T1-GE3 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI7476DP-T1-GE3 VISHAY 32000 14+ PAKSO-8 WLParts Electronics ltd
SI7476DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 242290 1538+ MOSFET N-CH 40V 15A PPAK 8SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI7476DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 791300 1525+ MOSFET N-CH 40V 15A PPAK 8SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ECH8305-TL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 4A ECH8
ECH8305-TL-E NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECH8305-TL-E SANYO 3000 16+ SOT23-6 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ECH8305-TL-E SANYO Semiconductor (U.S.A) Co 241640 1538+ MOSFET P-CH 60V 4A ECH8 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECH8305-TL-E SANYO Semiconductor (U.S.A) Co 8000 2012+ MOSFET P-CH 60V 4A ECH8 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0386915704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395137407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0743201004 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-I, Dual Link Receptacle Connector 29 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
0743201004 Original 38726 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
7460553 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 10 Pin Screw Terminal, Power Tap M8 Through Hole
7460553 WurthElectronics 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1828566 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1828566 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1828566 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1828566 Phoenix Contact 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com