Location : Home > A > AO8801AL
AO8801AL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5226C-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
1N5226C-TAP IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5226C-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 3.3 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
1N5226C-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 3.3 Volt 0.5W 2 enkaite Electronics Co., Ltd
NTMFS4C09NT1G-001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9A SO8FL
NTMFS4C09NT1G-001 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTMFS4C09NT1G-001 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-APU6006-N3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FRED 30A 600V TO-247
VS-APU6006-N3 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-APU6006-N3 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S5KCTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 5A SMC
1782320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1782320000 Weidmuller 147520 2016+ TERMINAL ZDLD 2.5-2VN Unitronix Electronics Limited
1782320000 Weidmuller 289070 2016+ TERMINAL ZDLD 2.5-2VN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS11A15B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS11A15B00J0G Amphenol FCI 157430 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS11A15B00J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS11A15B00J0G NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395372504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1289830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1289830000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1289830000 Weidmuller 157430 2016+ S2C-SMT 3.50/04/90LF 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
0192210230 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Flat Sided, Tubular 4 AWG Crimp
1788004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 10 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1788004 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1788004 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1788004 Phoenix Contact 288130 2016+ PLUG TERM BLOCK 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395430024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
714-83-103-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-83-103-31-008101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-103-31-008101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P8-8RN-Q Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 8 Stud Circular 8 AWG Crimp
P8-8RN-Q IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P8-8RN-Q NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P8-8RN-Q Panduit Corp 147170 2016+ CONN RING CIRC 8AWG #8 CRIMP Unitronix Electronics Limited