Location : Home > A > AMY7200T1L72
AMY7200T1L72
Share on FacebookShare on Facebook
AMY7200T1L72 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N977D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 500MW DO35
JAN1N977D-1 MICROSEMI 10000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes WLParts Electronics ltd
JAN1N977D-1 MICROSEMI 2000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
1N5272B (DO-35) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 500MW DO35
BZD27C3V6P-M-08 IC 38990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C3V6P-M-08 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C3V6P-M-08 VISHAY 30000 12+ SUBSMA Protec Engineering (S) Pte Ltd
ZMY27-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1W DO213AB
ZMY27-GS08 659874 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ZMY27-GS08 659874 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ZMY27-GS08 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MMBZ5246C-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 225MW SOT23-3
MMBZ5246C-HE3-18 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5246C-HE3-18 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0352960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through 14-18 AWG
TJ15315300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ15315300J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ15315300J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ15315300J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7691-2 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
1546882-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1546882-4 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546882-4 TE Connectivity AMP Connectors 147340 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546882-4 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1536180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board Through Hole
1536180000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1536180000 Weidmuller 297730 2016+ CONN TERM BLOCK 7.62MM 1POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1536180000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 7.62MM 1POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1869420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole