Location : Home > A > AMC12DTKH-S328
AMC12DTKH-S328
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GCB91DHHN-S621 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 182POS .050 SOLDER
RSM36DSEI Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET
ACC28DRTH-S13 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 56POS .100 DIP SLD
AMC15DRAH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 30POS .100 R/A DIP
ACB60DHFR Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 120POS .050 SMD
12B Connectors, Interconnects Barrel - Audio Connectors CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT
12B Honeywell 1-3000 2014+ SWITC ADJ PLUNGER SPDT 15A SCREW Ameyic Electronics Limited
12B Honeywell 139280 17+/18+ SWITC ADJ PLUNGER SPDT 15A SCREW FindCores Electronics Co.,Ltd.
12B Honeywell 261660 1538+ SWITC ADJ PLUNGER SPDT 15A SCREW AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
12B IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0385402312 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 12POS PNL MNT SLDR