Location : Home > A > AM80A-048L-050F40
AM80A-048L-050F40
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for AM80A-048L-050F40 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
AM80A-048L-050F40 ASTEC 130 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
AM80A-048L-050F40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AM80A-048L-050F40 OriginalNew 1850 ASTEC 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AM80A-048L-050F40 DIP 1000 ASTEC 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AM80A-048L-050F40 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AM80A-048L-050F40 MODULE 10126 ASTEC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AM80A-048L-050F40 DC 18000 ASTEC 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AM80A-048L-050F40 RoHS Compliant 37664 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM3-PGD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Flat Top, 5.90mm
PM3-PGD Bivar Inc 18000 n/a PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE: 12 Hongkong Inductors Limited