Location : Home > A > AM-40.000MAGE-T
AM-40.000MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AM-40.000MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 61845 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 89090 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 57119 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 89090 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 139470 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 139470 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 89090 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AM-40.000MAGE-T CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD 57119 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-037-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-033-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-033-30-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-033-30-001101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-033-30-001101 Preci-Dip 288190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 6POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637390000 Weidmuller 147050 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637390000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-178141-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin
3-178141-5 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-178141-5 Electronics 25039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-178141-5 STOCK 43010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1716440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1716440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1716440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BL 5.08/14 SN OG EKT Electronics Co., Ltd
1716440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BL 5.08/14 SN OG TPC Global Service Co.Ltd.
1716440000 Weidmuller 157470 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
103311-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium