Location : Home > A > AM-27.000MAGE-T
AM-27.000MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AM-27.000MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AM-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 87870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AM-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 87870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AM-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 57359 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AM-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 87870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3044652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3044652 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3044652 Phoenix Contact 146940 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG Unitronix Electronics Limited
20-7490-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
20-7490-11 Aries Electronics 157580 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-7490-11 Aries Electronics 277870 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7490-11 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
08-81250-210C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-81250-210C Aries Electronics 157890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-81250-210C Aries Electronics 278390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-113-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-113-41-013101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-013101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325005-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387322520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
811-S1-016-10-014101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-016-10-014101 Preci-Dip 147430 2016+ CONN SPRING LOAD 16POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-016-10-014101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN SPRING LOAD 16POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430213-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
104363-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104363-3 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH 15AU Unitronix Electronics Limited
104363-3 TE Connectivity AMP Connectors 288550 2016+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104363-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5449953 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5449953 Phoenix Contact 157440 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449953 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1761606-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium