Location : Home > A > AM-16.000MAGE-T
AM-16.000MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AM-16.000MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AM-16.000MAGE-T stander package 32000 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AM-16.000MAGE-T CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 78070 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AM-16.000MAGE-T CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 57309 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AM-16.000MAGE-T CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 62035 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N712 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 250MW DO35