Location : Home > A > ALSR10225R0FE12
ALSR10225R0FE12
Share on FacebookShare on Facebook
ALSR10225R0FE12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALSR10225R0FE12 RES 225 OHM 7W 1 AXIAL 874700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ALSR10225R0FE12 RES 225 OHM 7W 1 AXIAL 1524300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALSR10225R0FE12 RES 225 OHM 7W 1 AXIAL 874700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176088-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.81K OHM 0.1% 1/6W 0603
8-2176088-5 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 1258200 2015+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 507000 1534+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 602200 2015+ RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com