Location : Home > A > ALSR01600R0FE12
ALSR01600R0FE12
Share on FacebookShare on Facebook
ALSR01600R0FE12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALSR01600R0FE12 RES 600 OHM 1W 1 AXIAL 875600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALSR01600R0FE12 RES 600 OHM 1W 1 AXIAL 896900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ALSR01600R0FE12 RES 600 OHM 1W 1 AXIAL 1532200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALSR01600R0FE12 RES 600 OHM 1W 1 AXIAL 875600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01010K00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 10W 1% WW AXIAL
RS01010K00FS73 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01010K00FS73 Vishay Dale 591400 RES 10K OHM 10W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS01010K00FS73 Vishay Dale 610000 NEW RoHS RES 10K OHM 10W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.