Location : Home > A > ALSR0140R00JE12
ALSR0140R00JE12
Share on FacebookShare on Facebook
ALSR0140R00JE12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALSR0140R00JE12 RES 40 OHM 1W 5 AXIAL 677500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALSR0140R00JE12 RES 40 OHM 1W 5 AXIAL 802100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ALSR0140R00JE12 RES 40 OHM 1W 5 AXIAL 1327100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALSR0140R00JE12 RES 40 OHM 1W 5 AXIAL 677500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A150R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 150 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A150R0FE70 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A150R0FE70 Vishay Dale 1414800 2015+ RES 150 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A150R0FE70 Vishay Dale 897200 2015+ RES 150 OHM 1W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com