Location : Home > A > ALO30F48N-S
ALO30F48N-S
Share on FacebookShare on Facebook
ALO30F48N-S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALO30F48N-S ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ALO30F48N-S module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
830-10-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
830-10-030-10-001101 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-030-10-001101 Preci-Dip 147210 2016+ CONN HDR 30POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
830-10-030-10-001101 Preci-Dip 298450 2016+ CONN HDR 30POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com