Location : Home > A > ALE15F18
ALE15F18
Share on FacebookShare on Facebook
ALE15F18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALE15F18 standard package with RoHS 43770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
ALE15F18 RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V 27120 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8951420000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 1000W