Location : Home > A > ALC10C153EF063
ALC10C153EF063
Share on FacebookShare on Facebook
ALC10C153EF063 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALC10C153EF063 CAP ALUM 15000UF 20 63V SNAP 1320600 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALC10C153EF063 CAP ALUM 15000UF 20 63V SNAP 99010 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ALC10C153EF063 CAP ALUM 15000UF 20 63V SNAP 99010 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALC10C153EF063 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63V 15000uF 4 pin snap in 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.