Location : Home > A > ALC10A471DF450
ALC10A471DF450
Share on FacebookShare on Facebook
ALC10A471DF450 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALC10A471DF450 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 885100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ALC10A471DF450 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 1528300 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ALC10A471DF450 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 990300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ALC10A471DF450 N/A 30000 KEMET 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ALC10A471DF450 N/A 30000 KEMET 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
ALC10A471DF450 N/A 30000 KEMET 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
ALC10A471DF450 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 990300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ALC10A471DF450 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ALC10A471DF450 DIP 19688 KEMET 2022+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-D-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Blue 0.100" (2.54mm) 25' (7.622m)