Location : Home > A > ALC10A331DD450
ALC10A331DD450
Share on FacebookShare on Facebook
ALC10A331DD450 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ALC10A331DD450 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 330uF 85 deg C Sna 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ALC10A331DD450 CAP ALUM 330UF 450V 20 SNAP 35000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ALC10A331DD450 CAP ALUM 330UF 20 450V SNAP 98110 Kemet 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ALC10A331DD450 CAP ALUM 330UF 20 450V SNAP 1324100 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com